Publicat 06 Nov 2007 | Reactualizat 05 Dec 2007 | Expiră 07 Dec 2007

Agent imobiliar - Consiliera Imobiliara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidata ideala se va incadra in urmatorul profil :
- Experienta minima OBLIGATORIE
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa ;
- adaptabila la program prelungit ;
- prezentabila;
- adaptabila la principiile firmei ;
- cunostinte PC, limba engleza, carnet conducere cat. B ;

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Activitatile principale :
- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- Consultanta imobiliara;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Realizarea targetului de vanzari.
Noi iti punem la dispozitie:
- training de specialitate si suport continuu;
- posibilitatea unei cariere pe termen lung;
- conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist ( birouri ultramoderne + calculator );
- telefon mobil cu minute incluse;
- salariu fix 400 RON + comision 30% +
- autoturism dupa perioada de proba sau decontare transport si benzina ;

Descrierea companiei

jucatori de ECHIPA.
• Tineri
...entuziasti, profesionisti, motivati . Ne coturam fiecare actiune intr-un mod cat mai creativ. Nu trasam limite in a gandi, nici in a implementa.
• Competitivi
Respectam piata, si actorii sai. Insa cel mai important competitor suntem noi insine. Dezvoltarea este o preocupare continua. In fiecare zi trebuie sa construim ceva nou, ceva mai bun.

Expirat
Agent imobiliar - Consiliera Imobiliara  -  Consult Concept

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles