Agent Imobiliar - Cluj Napoca

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cu cine esti in business conteaza! Esti acum unde iti doresti?
Daca ești pregătit pentru o schimbare în carieră, sau vrei sa duci afacerea ta la un alt nivel, vrem să te cunoaștem!

Care sunt așteptările noastre de la tine:
  • Să ai experiența cel puțin minimă în vânzări sau domeniul imobiliar
  • Să dorești să inveti continuu și să îți dezvolți abilitățile
  • Să fii pregătit să dedici efort 100 % dezvoltării afacerii tale
  • Să fii un jucător de echipă. Avem o cultură în care împărtășim cunoștințe, idei, secrete și strategii care pot fi de folos colegilor.
  • Să îți dorești să lucrezi într-o atmosferă interesantă și energică!

Descrierea jobului

La ce te poți aștepta de la Keller Williams:
  • Cele mai bune programe de instruire pentru noi agenți imobiliari, precum și pentru profesioniști experimentați. (scripturi, tehnici de prospectare, generare online de lead-uri, managementul afacerilor etc.)
  • Un model de afaceri dovedit, care vă arată specific cum să vă conduceți afacerea imobiliară în mod corect și profitabil. (Fără să ghiciți sau să reinventați roata, doar urmați modelul dovedit in 50 de tari din întreaga lume.)
  • Sprijinul de care ai nevoie din partea leadershipului dedicat și al colegilor asociați. (Dacă aveți nevoie de ajutor, îl veți găsi întotdeauna la KW.)
  • Cultura în care fiecare agent din întreaga companie este tratat ca parte din familie (Filozofia noastră este Împreună, fiecare poate câștiga mai mult )
  • Compensații competitive, oportunități de creștere și venituri pasive! Nu exista compensație fixă!
Ia parte la viziunea noastră și obține un partener de încredere care să îți fie alături.

Keller Williams is the world's largest real estate franchise by agent count, units and sales volume in the United States.

Our mission: To build CAREERS worth having, BUSINESSES worth owning, LIVES worth living, EXPERIENCES worth giving and LEGACIES worth leaving.

Built By Agents, For Agents

Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos