Publicat 16 Mai 2018 | Expiră 16 Iun 2018

Agent imobiliar / Asociat de vanzari

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana cu spirit antreprenorial, disciplinata si comunicativa, daca lucrezi in piata imobilara si ai o masina, un laptop si un telefon, noi te ajutam sa-ti indeplinesti visul de a avea propriul tau business.
Cu RE/MAX Elite esti antreprenor, dar nu de unul singur.
Iti oferim un brand puternic, training, tehnologie si sustinere permanenta pentru a-ti crea si dezvolta afacerea ta personala.

Descrierea jobului

Vei tranzactiona proprietati realizand urmatoarele activitati:
- iti vei dezvolta propriul portofoliu de clienti;
- vei identifica oferte imobiliare si le vei adauga portofoliului tau;
- vei viziona si vei evalua proprietati;
- vei identifica nevoile clientilor;
- vei negocia si vei incheia contracte, in special cu proprietarii;
- vei promova oferte imobiliare;
- iti vei dezvolta si consolida relatiile cu proprii clienti;
- vei acorda consultanta imobiliara;
- vei intermedia tranzactii, aparand interesele clientilor tai si respectand etica in domeniul imobiliar;
- vei colabora cu alti agenti RE/MAX sau nonRE/MAX pentru incheierea mai rapida a tranzactiilor.

​Beneficiile candidatului:

- consultanta in organizarea si administrarea businessului;
- traininguri teoretice si practice – Academia RE/MAX; seminarii si conferinte cu speak-eri internationali din domeniul imobiliar; mentorat;
- birou pentru activitatea curenta si pentru organizarea intalnirilor cu clientii;
- gestionarea independenta a timpului de lucru;
​- independenta financiara;
​- suportul unei intregi echipe de profesionisti, nu doar din agentia Elite, ci din intreaga retea RE/MAX;
- venituri substantiale, pe masura efortului depus.

RE/MAX este numarul 1 la nivel mondial, nimeni nu vinde mai multe imobiliare decat RE/MAX. In Romania, suntem prezenti in toate orasele reprezentative. In Bucuresti suntem deja 6 agentii, iar numarul acesta va creste in urmatorii ani. Promovam reprezentarea exclusiva a proprietarului, ca fiind singura varianta eficienta si profesionista de colaborare cu clientii nostri.

RE/MAX Elite este o agentie noua, situata in zona Baneasa, in mijlocul “teritoriului” dinamic si prosper din punct de vedere imobiliar, in nordul Capitalei.

Experienta antreprenoriala a broker/owner-ului este un suport permanent si valoros pentru intreaga echipa.

Expirat
Agent imobiliar / Asociat de vanzari  -  Up House Opportunity S.R.L.