Publicat 16 Iun 2006 | Reactualizat 20 Iun 2006 | Expiră 17 Iul 2006

Agent Handling

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-> Constiinciozitate
-> Dorinta de a lucra in domeniul aviatiei
-> Disponibilitate de a lucra program prelungit, ore de noapte, si in weekend
-> Studii superioare
-> Permis de conducere categoria B valabil
-> Dornic(a) si capabil(a) sa lucreze atat in echipa, cat si individual
-> Preferabil experienta administrativa in domeniul aviatiei
-> Cunostinte de operare PC, in particular programe MS Office
-> Foarte bune cunostinte de limba engleza. Cunostinte de alte limbi straine reprezinta un atu

Descrierea jobului

Descriere generica:

Raportand Directorului Departamentului Operational, candidatul(a) va oferi servicii de calitate aeronavelor de pasageri si business, precum si echipajelor romane si straine care sunt deservite de Romanian Airport Services pe Aeroportul International Bucuresti Baneasa – Aurel Vlaicu.

Responsabilitati specifice:

-> Lucreaza in ture pentru deservirea aeronavelor, a echipajelor si a pasagerilor
-> Coordoneaza activitatile pe platforma, intre departamentele Check-in, Rampa si Operational
-> Centralizeaza toate informatiile despre aeronavele pe care le deserveste
-> Tine evidenta zborurilor si a operatiunilor in curs de desfasurare
-> Mentine relatiile cu clientii
-> Indeplineste alte atributii desemnate de seful de tura sau de directorul departamentului

Candidatii trebuie sa aibe spirit de echipa, sa demonstreze integritate si sa fie inovativi.

Va rugam sa transmiteti aplicatiile la ras@handling.ro, incluzand un Curriculum Vitae la zi si o scrisoare de intentie, in adresa Directorului Serviciului Operational.

Suntem totdeauna in cautarea de persoane deschise, cu un interes real pentru aviatie, dornice sa invete lucruri noi si care sa vina cu idei novatoare si spirit de initiativa.

Expirat
Agent Handling  -  Romanian Airport Services