Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 17 Iun 2019 | Expiră 19 Iun 2019

Agent Distributie-Zalau

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

Obligatoriu domiciliul stabil in orasul Zalau
-studii liceale cu diploma de Bacalaureat
-permis conducere categoria B ,experienta 2 ani sau minim 30.000 km
-experienta in vanzari - minim 1 an
-abilitati de comunicare si negociere
-cunoasterea termenilor specifici vanzarii(sold, termen de plata,discount,etc)
-motivat , ambitios, punctual ,manierat
-responsabil fata de clienti si bunurile firmei

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-mentinerea si marirea numarului de clienti
-livrarea in timp util a comenzilor
-urmarirea si incasarea facturilor scadente in termenul convenit cu fiecare client in parte
-prezentarea ofertei de produse clientilor

Beneficii:
-masina de serviciu , telefon
-masa de pranz asigurata
-salariu fix +diurna +comision din incasari

Compania s-a impus in randul firmelor de distributie din domeniul farmaceutic, prin livrarea de produse si servicii de cea mai buna calitate. Istoricul si traditia firmei, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clinetilor, vor constitui un sprijin in afirmarea talentului dvs. Oferim un loc de munca dinamic, provocator si sprijinul necesar pentru a putea obtine impreuna rezultate foarte bune.

Agent Distributie-Zalau  -  Onedia Distribution