Gratis

AGENT DE VANZARI

Apex Fabrics S.R.L.

Candidatul Ideal

Experienta în vânzări de minimum 3 ani în industria mobilei și a textilelor pentru mobilă și mobilier - obligatoriu;
Permis de conducere cat.B - obligatoriu;
Disponibilitatea de a călători pe teritoriul României pentru a vizita clienți;
Cunostinte de excelență în MS;
Motivat și orientat spre rezultat;
Excelente abilități de vânzare, negociere și comunicare;
Abilitatea de a livra prezentări adaptate nevoilor clienților;
Responsabilitate, seriozitate, implicare;
Studii superioare finalizate- constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Promovarea produselor aflate in portofoliul nostru, telefonic și prin vizite la sediile clienților;
Intocmirea si actualizarea bazei de date cu ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄clienti ;
Dezvoltarea relatiilor cu clienții;
Transmiterea raportului de discuții managerului coordonator;
Urmărirea ofertelor actuale și follow-up;
Urmărirea tendințelor pieței și raportarea cererilor clienților.

Program de lucru full-time;
Activitatea se va desfasura la sediul nostru din Ploiesti cu deplasări în toată țara;
Contract de muncă;
Concedii conform legislației;
Pachet salariat motivant
Limba engleza - obligatoriu

Compania noastră este specializata în intermedieri în comerțul cu textile pentru tapiterii ( stofe si piele artificiala) destinate fabricilor de mobila. De la înființare, ne-am concentrat pe furnizarea de produse de înaltă calitate și pe satisfacerea nevoilor diverse ale clienților noștri. Suntem dedicați să menținem standarde înalte și să dezvoltăm relații durabile în industria textilă și a articolelor de mobilier. Echipa noastră este esențială pentru succesul nostru, iar noi căutăm constant să aducem profesioniști talentați și motivați alături de noi.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024