Gratis

Agent de vanzari

ASORTAT PRODCOM SRL

Candidatul Ideal

Serios , dornic sa lucreze intr-o echipa dinamica.
Cunoscator al clientilor din Mures, iar cei care cunosc clientii din Bistrita si Sibiu au un mare avantaj .
Experienta minim 2 ani in distributie .

Descrierea jobului

Vizitarea clientilor , prezentarea ofertei , preluarea comenzilor , si incasarea facturilor restante .
Dezvoltarea unor relatii de colaborare .
Promovarea produselor din portofoliu .

Suntem o firma de distributie din Tg Mures care activam in acest domeniu de 28 ani , suntem parteneri ai unor producatori consacrati la nivel mondial (ESSITY , GSK, WILKINSON, PACLAN, EPACK, PAPILION,).
Dorim sa dezvoltan activitate companiei prin implementarea de noi produse destinate domeniului HoReCa,astfel am incheiat contracte de colaborare cu producatori de produse specifice din Germania ,Polonia,Turcia .
Produsele sunt de inalta calitate si preturi foarte atractive , ceea ce ne determina sa credem ca vom avea succes si pe acest segment de piata .
Publicat 1 Mai 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 31 Mai 2024