Gratis

Agent de vanzari

AC&CA Consulting Services

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa:
- aiba experienta de minim 5 ani;
- sa asigure promovarea si vanzarea directa a serviciilor ce fac obiectul ofertei noastre comerciale;
- sa prospecteze piata pentru identificarea potentialilor clienti;

- sa detina permis de conducere categoria B; - fie absolvent de studii superioare;
- detina cunostinte bune de operare PC, Word, Excel, Power Point, Outlook;
- fie serios, cu respect pentru confidentialitate, dedicat postului;
- aiba abilitatea de a lucra cu mai multe proiecte in paralel;
- aiba putere de concentrare si atentie distributiva, initiativa;
- fie o persoana ordonata, organizata si constiincioasa;
- detina capacitate de a sintetiza si ordona informatia;
- sa respecte termenele limita;
- se integreze cu usurinta in colectiv, lucru in echipa;
- aiba o tinuta corespunzatoare.

Descrierea jobului

Beneficii:
- salariu atractiv;
- bonuri de masa;
- asigurare medicala;
- masina de serviciu;
- telefon;
- laptop.

AC&CA Consulting Services S.R.L. a luat fiinta in anul 2004 si este certificata pentru prestari servicii de consultanta in domeniile: sanatate si securitate in munca, resurse umane si salarizare si realizarea cursurilor de formare profesională a adultilor in domeniile securitate si sanatate in munca si resurse umane. Personalul organizatiei noastre este compus din experti cu multi ani de vechime in domeniile in care ne desfasuram activitatea. Organizatia acorda o atentie deosebita formarii profesionale continue a acestora, pentru a oferii servicii de inalta calitate beneficiarilor nostri.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024