Gratis

Agent de vanzari

SC PANTANO SRL

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
- Persoana dinamica, pozitiva, cu gandire strategica, orientata catre client si rezultate pozitive;
- Initiativa, ambitie, capacitatea de analiza si sinteza;
- Experienta anterioara pe un post similar prezinta un avantaj;
- Cunostinte operare PC;
- Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasari in regiunea alocata;

Descrierea jobului

- Administrarea si dezvoltarea retelei de distributie si a partenerilor din constructii;
- Prospectarea permanenta a pietei si identificarea potentialilor clienti – cresterea portofoliului de clienti;
- Promovarea portofoliul de produse;
- Organizarea activitatatii zilnice in vederea realizarii planului de vanzari si incasari;
- Colaborarea foarte buna cu alte departamente ale firmei (logistica, achizitii) si schimbul permanent de informatii.

Beneficii:
  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix
  • Comision din vanzari
  • Tichete de masa

Instrumente de lucru:
  • Masina
  • Telefon
  • Laptop/tableta

Pantano refleca pasiunea pentru design interior & exterior, oferind o gama diversificata de placi ceramice & materiale de constructii pentru segmentul rezidential, comercial si administrativ. De peste 20 ani, importam & distribuim materiale premium de la producatori de renume la nivel international. In portofoliul Pantano regasim branduri precum Tau Ceramica, Tubadzin, Paradyz, Opoczo, Mapei, Creaton, Kai Ceramics, Policolor, Teraplast, Cersanit, Bilka, Holcim, Cesarom, CRH, Tondach, Policolor, Cemacon, Adeplast, Romstal, Bramac, Emigres, Sierragres, Saint- Gobain, Velux, Ursa, Ferroli, Macon, Dune Ceramica, etc.

In permanenta analizam tendintele de home design & business design la nivel international, aducand pe piata din Romania materiale de top, care sa puna in valoare proiectele realizate si totodata sa ofere durabilitate in timp.

Avem la activ sute de proiecte, realizate in localitatile Beius, Oradea si diferite locatii in jud. Bihor, Sc PANTANO Srl, fiind furnizorul principal al materialelor de constructii si placilor ceramice, oferind multiple tipuri de finisaje si texturi.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024