Agent de Vanzari

Hrized S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru, unul din liderii pietei romanesti a abonamentelor medicale, suntem in cautare de Agenti de Vanzari.

Cerinte:
  • Studii superioare finalizate sau in curs;
  • Experienta in vanzari de asigurari de sanatate – minimum 2 ani;
  • Cunostinte operare pachet MC Office: Excel, Word, PowerPoint, Outlook;
  • Foarte bune competente de comunicare si persuasiune;
  • Dorinta de afirmare, de a depasi propriile limite;
  • Abilitatea de a lucra in echipa, dar si individual;
  • Abilitatea de adaptare la schimbari;
  • Disponibilitate pentru deplasari;
  • Seriozitate, punctualitate, organizare, automotivare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Prospectarea permanenta a pietei si identificarea potentialilor clienti B2B;
  • Autoeducarea cu privire la serviciile si produsele promovate de companie;
  • Contactarea telefonica a clientilor in vederea prezentarii produselor companiei;
  • Centralizarea datelor colectate in baza de date a companiei;
  • Stabilirea si participarea la intalnirile cu clientii;
  • Dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
  • Identificarea oportunitatilor de vanzari suplimentare catre clientii din portofoliu;
  • Urmarirea realizari planului de vanzari lunar si anual stabilit.

Beneficii:
  • Salariu fix + bonusuri salariale consistente;
  • 21 zile de concediu.

HRized - Soluții complete de consultanță și management al resurselor umane.

Dacă vă întrebați ce ne diferențiază de concurență, raspunsul este: nivelul de experiență și expertiză al echipei noastre de specialiști și consultanți în resurse umane, cât și creativitatea și pasiunea de care dau dovadă la fiecare proiect în care se implică. Echipa noastră de conducere are o experiență de peste 11 ani în toate aspectele managementului resurselor umane și a legislației muncii.

HRized este compania care vă ajută să optimizați businessul astfel încât să nu a aveți grija controalelor ITM si a amenzilor. Suntem partenerul dumneavoastră de business pe termen lung, de la care veți primi tot suportul în crearea unei culturi organizaționale care să încurajeze creșterea profesională pentru angajați și crearea angajamentului față de brand. Gândim soluții personalizate pentru fiecare partener și ne angajăm să furnizăm servicii de resurse umane de calitate, inovatoare, cu valoare adăugată, care depășesc așteptările clienților și construiesc succesul afacerii.

Publicat 4 Aug. 2022 Reactualizat 18 Aug. 2022 Expiră 3 Sept. 2022