Gratis

Agent de vanzari Seafood Horeca - FishCo

Fishco Store S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență într-o poziție similară în piața Seafood și Horeca a de minim 3 ani Cunoașterea/înțelegerea specificităților pieței de Seafood și Horeca

• Abilități și cunoștințe pentru dezvoltarea strategiei de vânzare
• Managementul portofoliului
• Abordare/ gândire pe termen lung/ gândire strategică
• Abilități de disciplină și organizare
• Abilități de vânzare și negociere
• Capacitate de a gestiona situații incerte
• Abordare deschisă a schimbării; deschidere spre nou și învățare
• Cunoștințe tehnice medii privind portofoliul de produse
• Abilități de comunicare și relaționare
• Limba engleză; alte limbi străine reprezintă un avantaj
• Studii medii

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

• Dezvoltă și implementează strategia de vânzare
• Asigură o imagine bună a firmei
• Menține relația cu clienții
• Stabilește Politica Comercială
• Asigură optimizarea continuă
• Stabilește și atinge țintele de vânzare

Se ofera:
• Autoturism
• Salariu de baza plus bonusuri de performanta
• Tichete de masa

Firmă de import/export de fructe de mare horeca și key accounts
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024