Agent de Vanzari pe teren

Euro Gsm - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Dacă eşti o persoană dinamică, şi îţi doreşti să începi o carieră în domeniul vânzărilor, atunci te aşteptăm în echipa noastră!

Activitatea ta principală va consta în:
• Promovarea serviciilor Orange pe teren, în orașul tău;
• Negocierea şi încheierea contractelor cu persoane fizice.

Ce îţi oferim noi?
• Un mentor care să te ghideze în prima perioadă a activităţii;
• Un orar flexibil, ca să te poţi bucura şi de hobby-urile tale;
• Posibilitatea de a colabora pe diferite proiecte.

Aplică şi te învăţăm noi secretele acestui job!

EuroGsm, cel mai mare partener Orange, străbate cărările tehnologiei de mai bine de 17 ani. În prezent compania deţine peste 112 magazine la nivel naţional şi numără mai mult de 450 de angajaţi. EuroGsm aduce pe piață cele mai noi tendințe în domeniul comunicării mobile, prin diversificarea portofoliului de produse și servicii, si oferă soluții de comunicare inovatoare, telefoane de ultimă generație, accesorii și o gamă variată de servicii, precum plata facturilor, abonamente de voce sau date.
Publicat 19 ian. 2022 Reactualizat 16 feb. 2022 Expiră 18 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos