AGENT DE VANZARI - Baia Mare, Sighetul -Marmatiei, Satu Mare

COMEXMAR S.R.L. - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- experienta de minim 2 ani in vanzari directe ( prezinta avantaj)
- excelente abilitati de comunicare
- abilitati de vanzari si negociere
- capacitatea de a lucra in echipa
- persoana dinamica, orientata catre rezultate
- posesor permis de conducere, categoria B

Dacă ai aceste abilități și dacă vrei să devii un bun vânzător, te invităm alături de noi

Descrierea jobului

Agent de vanzari:
- Administrarea si dezvoltarea protofoliului de clienti si a zonei arondate
- Intocmeşte documentaţia premergătoare întâlnirilor;
- Redactează rapoartele după întâlniri;
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele politicii comerciale ale companiei;

Responsabilitatile complete ale postului se vor discuta in cadrul interviurilor.

Societate de distributie in domeniu FMCG cu experienta de 19 ani, cu o echipă de vânzări tânără, performantă, cu colegi responsabili și ambițioși.
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos