Publicat 24 Nov 2017 | Expiră 25 Dec 2017

Agent de vanzari - Buzau

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii in domeniul medicinei veterinare;
Experienta in domeniul vanzarilor din sectorul farmaceutic - de preferat;
Permis categoria B, de minim 2 ani - obligatoriu;
Excelente abilitati de comunicare si negociere;
Perseverenta, orientare spre obiective;
Cunostinte operare PC (Word, Excel).

Descrierea jobului

Promoveaza portofoliul de produse catre clientii din zona alocata - farmacii, cabinete veterinare;
Gestioneaza comenzile si se asigura de transmiterea corecta a datelor catre depozit;
Contribuie la marirea portofoliului prin identificarea de noi clienti pe piata;
Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii din zona arondata;
Urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale ale concurentei.

Aspecte organizatorice:

Program de lucru: 8 ore, luni – vineri
Instrumente de lucru: tableta, masina si telefon de serviciu

Oferim:

Salariu fix + bonus din vanzari

Farmavet este de peste 60 de ani cea mai cunoscuta firma distribuitoare de produse veterinare cu un portofoliul ce insumeaza mai mult de 2000 produse de uz zooveterinar. Sediul central este in Bucuresti si tine in permanenta legatura cu reteaua nationala de distributie ce cuprinde depozite zonale si locale si o retea proprie de farmacii veterinare.

Mai multe detalii despre noi poti gasi accesand site-ul companiei.

Expirat
Agent de vanzari - Buzau  -  S.C. Farmavet S.A.