Gratis

Agent de vanzare - Sales Agent

MUMTAJ GROUP S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

-Candidatul ideal este proactiv, extrovertit , determinat , foarte bine organizat si extrem de activ.
-De asemenea , este carismatic, capabil sa sustina o buna relatie cu toti clientii nostrii , atat cu cei la nivel managerial, cat si cu echipa de vanzari ale acestora.

Descrierea jobului

Agentul de vanzari este o persoana angajata pentru a vinde diferite produse sau servicii.
Din activitatile unui agent de vanzari : prospectarea pietei si aducerea de noi clienti , stabilierea si mentinerea relatiilor cu clientii.

Mumtaj Group S.R.L este o agenție de recrutare cu sediul în România care este specializată în aducerea de muncitori în România pentru oportunități de angajare. Propunerea noastră de valoare unică constă în angajamentul nostru de a proiecta și furniza soluții personalizate care să răspundă cel mai bine nevoilor atât ale recrutorilor, cât și ale candidaților, asigurând potriviri de înaltă calitate între angajatori și persoanele aflate în căutarea unui loc de muncă. Misiunea noastră este să oferim o platformă inovatoare care va face mai ușor ca niciodată conectarea profesioniștilor talentați cu organizațiile potrivite; creând totodată resurse valoroase de dezvoltare a competențelor pentru angajații din întreaga lume. Ne străduim să asigurăm un acces cu adevărat global la oportunități de carieră și să construim o forță de muncă mai diversă prin viziunea noastră – împuternicirea indivizilor, facilitarea afacerilor, dezvoltarea comunităților și promovarea inovației!
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024