Publicat 21 Apr 2017 | Reactualizat 22 Mai 2017 | Expiră 23 Mai 2017

AGENT DE TURISM

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- absolvent de studii superioare in domeniul turismului sau al unui curs de formare profesionala
- exeperienta minimum 3 ani pe un post similar
- persoana organizata, muncitoare, dornica de perfectionare profesionala, rezistenta la stres
- cunostinte de baza in MS Office(prelucrare date Excel, redactare Word)
- cunostinte temeinice de limba engleza

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- preluarea cererilor si prelucrarea lor - call center, front office, CRM;
- raspuns la cereri;
- rezervarea/vanzarea pachetelor turistice;
- contactul cu furnizorii.

Beneficii:
- echipa tanara, flexibila, mediu de lucru placut
- bonusuri si comisioane in functie de rezultate
- participarea la stagii de pregatire profesionala si excursii de informare
- perspectiva unei cariere solide

Europa Travel, cel mai mare touroperator low-cost din Romania

Expirat
AGENT DE TURISM  -  EUROPA TRAVEL SPECIALIST