Gratis

AGENT DE TURISM

LUCON INTERNAȚIONAL SRL

Candidatul Ideal

-Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
-Abilitati organizatorice
-Seriozitate si initiativa
-Limba engleza la nivel conversational (scris si vorbit)
-Cunostinte de baza operare PC
-Se considera avantaj orice experienta anterioara in turism

Descrierea jobului

Agentul de turism are urmatoarele responsabilitati :
-Intocmirea pachetelor de vacanta personalizate in functie de nevoile clientului
-Promovarea destinatiilor turistice interne si externe
-Intocmirea si inregistrarea documentelor conform instructiunilor primite in cadrul agentiei
-Utilizarea sistemelor de rezervari
-Sa incheie asigurari medicale si storno
-Sa fie dispus sa participe gratuit la INFOTRIP-urile organizate in tariile de destinatie cu care colaboreaza agentia de turism (Turcia, Egipt , Grecia , Tunisia , Bulgaria etc.)

Beneficii :
-Tichete de masa
-Tarife preferentiale pentru vacante achizitionate
-Bonus calculat in functie de performante

AGENTIA LUCON este prima agentie infiintata in judetul Bihor.
Functioneaza de peste 30 de ani in aceas locatie.

AGENTIA LUCON ofera urmatoarele servicii turistice :
- decontarea tichetelor de vacanta ( sodexo ;up; edenred);
- cazari in tara si strainatete;
- bilete de avion;
- bilete de autocar;
- transfer aeroport;
- rent a car;
- circuite;
- bilete la spectacole si concertre;
- carduri de reducere( ISIC - elevi / ITIC- profesori)
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 1 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024