Gratis

AGENT DE TURISM - Nord Travel Cluj

Marrom Turism S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana creativa si cu initiativa;
Atitudine proactiva, deschisa, empatica, dorinta de dezvoltarea personala;
Dorinta de a lucra in echipa;
Abilitati de vanzare in vederea atragerii de noi clienti;
Ablitati de comunicare si planificare;
Cunoștințe avansate de operare PC;

Descrierea jobului

Echipa, NORD TRAVEL te asteapta !!!

Responsabilitati:
Prezentarea si vanzarea produselor turistice proprii sau ale partenerilor;
Consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice;
Rezervarea serviciilor turistice si a biletelor de avion;
Urmarirea derularii actiunii turistice;
Intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie;
Verificarea si gestionarea ofertelor si a rezervarilor;
Suport pentru departamentele de front si back-office;
Instruire si sustinere permanenta.

Beneficii:
Mediu prietenos de munca;
Sansa de afirmare intr-un domeniu dinamic.
Salariul in functie de performante;
1 zi din saptamana se lucreaza de la distanta (remote)
Tichete de masa;
Comision din vanzari;
Excursii gratuite pentru cunoasterea destinatiilor turistice.

Echipa Nord Travel este formată din oameni motivați și pregătiți (prin training-uri interne sau externe de specializare și comunicare) la standarde înalte pentru satisfacția clientului, consumator al produselor noastre de turism. Suntem o mână de oameni cu suflet și pasiune, dornici să oferim turiștilor experienţe memorabile în fiecare colţ al lumii. Am zburat cu gândul și nu numai, în diferite colţuri ale lumii, iar cu fiecare călătorie am știut că „lumea e casa noastră”. După o experienţă căpătată în România și pe alte meleaguri, am decis să înfiinţăm Nord Travel în 2006, cu scopul de a oferi cele mai bune servicii turistice și a te ghida spre a descoperi și tu, că într-adevăr „Lumea e casa ta”!
Daca esti pasionat de calatorii si esti o persoana sociabila te asteptam in familia noastra!!!
Echipa,
NORD TRAVEL

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024