Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 22 Iun 2019

Agent de turism (call center)

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei un job provocator, cu beneficii adecvate, ce te va dezvolta pentru viitor ?
TravelRO, unul dintre liderii rezervărilor hoteliere din Romania, angajează

Dacă ești:

- O persoană amabilă, comunicativă, pasionată de lucrul cu oamenii
- Empatică, știi să asculți
- Ai abilități de prezentare, argumentare și persuasiune
- Te descurci cu Internet-ul și Microsoft Office
- Ai o atitudine pozitivă și dorință de a invăța

Credem că ți se potrivește postul deConsultant turism (call-center) în cadrul companiei noastre.

Ne vei ajuta cu suport și operare rezervări pentru clienții noștri, vei încheia parteneriate cu unități de cazare și diverse alte task-uri interesante de marketing.

Descrierea jobului

- 1400 ron parte fixă + comision din vânzări + bonuri de masă (estimativ +2000 ron net)
- Contract de muncă pe perioada nedeterminată + contribuțiile aferente.
- Discount-uri de angajat (rezervări la tarife preferențiale).
- Training intern, dezvoltarea abilitatilor de comunicare și vânzări.
- Acces la bibliotecă: v i a h o t e l . r o / l i b r a r y ( fără spații).
- Apă, cafea și ceaiuri la discretie.
- Un mediu de lucru prietenos și profesionist unde vei învăța în fiecare zi.

Programul nostru de lucru (ușor flexibil) este de luni până vineri între 9:00-17:30 sau 14:00-22:30 și un weekend din trei (program 12 ore, cu joia și vinerea libere)

Locația job-ului este in cadrul call-center-ului s.c. VIAHOTEL s.r.l. din Bd. Fratii Golești, numărul 25 , etaj, Pitești

Te așteptăm în echipa noastră !

In plina ascensiune datorata dezvoltarii turismului online, activam ca si agentie de turism. Obiectivul companiei este de a deveni lider in Romania pe piata rezervarilor hoteliere. Portalul nostru cuprinde 1000 de hoteluri partenere, din 90 de orase din tara. Dispunem de call-center dedicat, cu operatori profesionisti, cu bune abilitati de vanzare.

Expirat
Agent de turism (call center)  -  S.C. VIAHOTEL S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles