Gratis

AGENT DE TURISM - BAIA MARE

MARA INTERNATIONAL TOUR
2 poziții

Candidatul Ideal

  • absolvent/a studii superioare de turism sau profil economic,
  • experienta in domeniu reprezinta un avantaj
  • pasiune pentru acest domeniu,
  • persoana deschisa, organizata, activa si adaptabila la situatii noi;
  • bun/a cunoscator/are a limbii engleze:
  • persoana meticuloasa, rapida si responsabila:
  • excelente abilitati de comunicare;
  • atitudine profesionala;
  • personalitate deschisa, sa relationeze cu usurinta cu potentialii clienti
  • cunostinte operare PC: Internet, Word, Excel, Outlook, etc.
  • comunicativitate, seriozitate, punctualitate, putere de convingere, initiativa, atentie distributiva,
  • dorinta de lucru in Echipa

Noi abia asteptam sa te cunoastem !

Descrierea jobului

  • intocmirea de oferte turistice prezentarea acestora catre clienti;
  • preluarea solicitarilor de la clienti si intocmirea ofertelor pentru acestia;
  • pastrarea legaturii cu clientii;
  • efectuarea de rezervari si urmarirea acestora
  • intocmirea de documete specifice activitatii (contracte, vouchere, facturi etc.).

A luat fiinta in anul 2000 , ca o continuare fireasca a activitatii de turism desfasurata pe parcursul multor ani , la inceput ca OJT Maramures , apoi ca parte a S.C. Mara S.A.
Echipa noastra care are in componenta atit colege tinere si dinamice cit si cu vasta experienta incearca sa fie cat mai aproape de dorintele turistilor , la un inalt nivel profesional dar , in acelasi timp , si prietenos; scopul principal al activitatii noastre il reprezinta asigurarea unor servicii la la cel mai bun raport calitate pret , si ne straduim sa –i convingem de sprijinul nostru rapid ,eficient si cu maxima seriozitate pentru orice situatie .
Suntem tour-operatori in tara si strainatate si oferim consultanta turistica pentru. sejururi si circuite , oferte speciale pentru. toate categoriile de varsta , variante de transport ( rent-a –car, autocar, avion sau croaziere ) , organizam evenimente si , in general , cautam si gasim solutii pentru toate solicitarile.
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 28 Mart. 2024