Gratis

AGENT DE TURISM BACK OFFICE/FRONT OFFICE

EUROPA MERIDIAN RG - EUROPA TRAVEL
3 poziții

Candidatul Ideal

- absolvent studii superioare sau al unui curs de formare profesională în domeniul turismului;
- experiență minimum 2 ani ca agent de turism;
- persoana organizata, muncitoare, dornica de perfectionare profesionala;
- cunostinte de baza in MS Office (prelucrare date Excel, redactare Word);
- cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

- Prezentarea și vânzarea ofertelor turistice;
- Consiliere și asistență;
- Rezervări și emitere documente specifice;
- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii.gestionarea relației cu partenerii externi, pentru anumite destinatii;
- crearea și prelucrarea ofertelor;
- setarea ofertelor în sistemele de rezervari;
- verificarea si gestionarea rezervarilor;
- suport front office.

Beneficii:
- echipa tanara, flexibila, mediu de lucru placut;
- bonusuri si comisioane in functie de rezultate;
- participarea la stagii de pregatire profesionala si excursii de informare;
- salariu motivant.

Europa Travel, agentie de turism organizatoare - www.europatravel.ro.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024