Gratis

Agent de rezervari

WORLD SYNERGY TRAVEL SRL

Candidatul Ideal

Căutăm un agent de rezervări turistice motivat, entuziast și orientat către detalii pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va fi responsabil de efectuarea rezervărilor pentru clienții noștri, oferind informații cu privire la destinații și asistență în planificarea călătoriilor.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Primirea și preluarea cererilor de rezervare de la clienți;
  • Efectuarea si urmarirea rezervarilor la prestatori (hoteluri, restaurante, obiective turistice);
  • Gestionarea eficientă a rezervărilor și asigurarea confirmării acestora;
  • Asigurarea respectării politicilor și standardelor noastre de calitate;
  • Negocierea tarifelor cu prestatorii de servicii conform directivelor interne si urmarirea punerii in practica a tarifelor agreate;
  • Ingrijire baza de date prestatori;
  • Realizarea periodica de rapoarte legate de activitatea de rezervari.
Calificări:
  • Experiență de lucru în industria turismului, de preferat într-o poziție similară în rezervări;
  • Cunoașterea limbii engleze și române la un nivel avansat, atât în scris, cât și în vorbire;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a acorda atenție detaliilor și de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Cunoașterea și utilizarea instrumentelor de rezervare online și a sistemelor informatice;
  • Abilități bune de gestionare a timpului și organizare
Beneficii:
  • salariu atractiv;
  • bonuri de masa;

Dacă sunteți o persoană entuziastă, cu o atitudine orientată către rezultate și dornică de a oferi cele mai bune experiențe de călătorie clienților noștri, vă invităm să aplicați la această poziție. Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să creăm amintiri de neuitat pentru turiști din întreaga lume. Trimite CV-ul tau la adresa: office@worldsynergytravel.com
si hai sa ne cunoastem!

Agentia World Synergy Travel (WST) este compania multinationala cu cea mai ampla dezvoltare in cadrul firmelor de turism pe sectorul de incoming din Romania. Cu o echipa tanara si entuziasta, cu viziune in turism si dedicare pentru dezvoltarea economiei romanesti, agentia WST se deosebeste prin serviciile de inalta calitate oferite clientilor din toata lumea.

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024