Agent de paza

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Minim 1 an experienta ca Agent de paza si cazier curat;
  • Studii medii;
  • Certificat de absolvire a cursului de calificare – Agent de paza, control acces, ordine si interventie;
  • Abilitati de comunicare si relationare cu oamenii;
  • Seriozitate, disciplina.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Asigura paza, la postul sau, in scopul protejarii bunurilor ce apartin firmei, verifica personal (numarare, vizionare, etc.) bunurile, produsele, mijloacele fixe pe care le are in paza, semnand dupa verificare procesul verbal de predare primire aferenta
  • Raporteaza ierarhic orice neconformitate constata in activitatea pe care o desfasoara;
  • Informeaza prompt sefii ierarhici si organele de politie asupra oricaror evenimente ce tin de competenta acestora(sustragere, furt, distrugere, vatamare corporala, etc.) si ia masuri de conservare a probelor;
  • Raspunde de toate bunurile aflate in paza in timpul desfasurarii serviciului;
  • Legitimeaza toate persoanele nesalariate ale societatii, care intra in incinta obiectivului, indrumandu-le catre persoanele cautate;
  • Consemneaza in caietul de vizitatori cu nume, prenume, act de identitate, domiciliul, data intrarii si iesirii a persoanelor care intra in obiectiv;
  • In conditii de iarna, va indeparta zapada, mai intai din zona de acces;
  • In cazul unor evenimente va anunta Salvarea, Pompierii sau cea mai apropiata sectie de Politie in functie de situatie

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv, care să corespundă nivelului tău de experiență, studii și calificare;
  • Un mediu de lucru prietenos, dinamic și bazat pe performanţă;
  • Posibilități de dezvoltare profesională, planificare a carierei.

Societate Comercială specializată în construcții căi ferate și vagoane, transport mărfuri cale ferată.
Publicat 26 nov. 2021 Reactualizat 24 dec. 2021 Expiră 26 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos