Gratis

Agent de bursa

GOLDRING SA

Candidatul Ideal

​Ești interesat de piața financiară? Vrei să lucrezi într-o companie care pune accent pe dezvoltarea ta profesională? Hai în echipa noastră! Aplică pentru postul de Agenrt de bursă în departamentul Suport tranzacționare👇

De ce ai nevoie?
  • Studii superioare
  • Abilități de comunicare verbală și scrisă
  • Limba engleză constituie un avantaj
  • Atenție la detalii
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și orientat către rezultate
  • Cunoștințe în domeniul produselor și serviciilor noastre reprezintă un avantaj
  • Orientare către client și capacitatea de a crea relații solide
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul financiar

Descrierea jobului

Principalele sarcini:
  • Aplică programul de cunoaştere a clientelei
  • Consolidarea bazei de date personale a potențialilor clienți
  • Monitorizarea operațiunilor specifice pieței de capital
  • Activități de suport, produse și servicii pentru clienții GOLDRING
  • Administrare discreționară conturi clienți

  • Beneficiile de a lucra cu noi sunt numeroase:
  • Înveți să-ți gestionezi economiile
  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi
  • Buget în valoare de 600 lei pentru ochelari (după 3 luni)
  • Zi liberă de ziua ta
  • Abonament la Bookster
  • Acces la resurse și informații de top din domeniul investițiilor
  • Luni – Zi de fructe 🎉
  • În ultima zi lucrătoare a fiecărei luni - pizza din partea firmei
  • Reducere la abonament sala fitness - pentru că încurajăm un stil de viață sănătos
  • Cursuri de specializare - ne preocupă dezvoltarea ta continuă și îți oferim acces la cele mai bune resurse de învățare
  • Descrierea companiei

    GOLDRING este o companie de investiții cu o experiență de peste 25 de ani pe piața de capital. Misiunea noastră este de a contribui la educarea și promovarea culturii financiare, de a facilita accesul pe piețele de capital. În acest context, ne asigurăm că oferim zilnic mai multă claritate, mai mult control și mai multă libertate în ceea ce privește gestionarea bugetului personal.

    În procesul de creștere am învățat că două lucruri sunt esențiale pentru a menține succesul: angajații și atmosfera plăcută din cadrul firmei. De aceea, strânsa colaborare cu angajații noștri și dezvoltarea continuă a acestora reprezintă un punct cheie în activitatea noastră.

    Echipa noastră agilă și prietenoasă își propune ca împreună cu tine să redefinească noțiunea de succes și să transforme complexitatea piețelor financiare într-o soluție simplă și accesibilă.

    Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024