Publicat 17 Oct 2006 | Reactualizat 15 Nov 2006 | Expiră 17 Nov 2006

agent credite

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Mimim 12 clase
Varsta minim 18 ani
Dimanic(a)
Dorinta de a reusi

Descrierea jobului

Societate Bancara selectam si pregatim personal in vedera angajarii.
CV-urile impreuna cu scrisoriile de intentie adresate domnului Guta Sergiu se depun la sediul RBL de pe Str. Michael Weiss nr. 13, Brasov.

Va asteptam in zilele de Luni -Vineri orele 9:00-17:00

Descrierea companiei

Societate Bancara de renume mondial.

Expirat
agent credite  -  Societate Bancara

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles