Publicat 05 Feb 2008 | Expiră 07 Mar 2008

AGENT CREDITE

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Dornic de a incepe si realiza o cariera de succes in domeniul financiar-bancar.
-Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa, dorinta de a se afirma.
-Orientarea catre Client;
-Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
-Initiativa si putere de convingere;
-Perseverenta in atingerea si depasirea obiectivelor lunare.

Descrierea jobului

-Prezentarea si promovarea serviciilor financiare ale bancii catre persoane fizice si juridice.
- Identificarea potentialilor clienti
- Prezentarea ofertei existente
- Oferirea de consultanta in alegerea celui mai bun produs
- Asistarea clientului de la intocmirea dosarului de credit si pana la finalizarea acestuia.
- Posibiliatea de avansare
-Venituri in raport cu rezultatele

Societate de brokeraj de credite ce activeaza in domeniul financiar-bancar, avand incheiate parteneriate cu cele mai importante banci din Romania.

Expirat
AGENT CREDITE  -  SC.ULTRA SRVICE COMPANY.SRL