Publicat 20 Aug 2007 | Expiră 20 Aug 2007

AGENT CREDITE

CONFIDENTIAL
3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Studii superioare finalizate sau in curs
2. Persoana comunicativa
3. Abilitati de analiza si organizare
4. Dinamism si initiativa
5. Orientare catre rezultat
6. Rezistenta la stres

Descrierea jobului

- Acorda clientilor persoane fizice credite la domiciliul acestora sau in alte locatii ;
- Propune acordarea creditelor dupa analiza ;
- Consiliaza clientul si intocmeste dosarul de credit ;
- Prospecteaza piata si identifica potentiali clienti ;
- Planifica intalnirile cu potentialii clienti .

Firma de intermedieri financiare - acordare credite de consum, nenominate, imobiliare, auto, terenuri, carduri de credit.

**Sunt prioritare CV-urile cu foto.
***Experienta in domeniu poate constitui un avantaj.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AGENT CREDITE  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles