Publicat 12 Sep 2008 | Expiră 13 Oct 2008

agent contractari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calitati:

Excelente abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
Capacitate de a lucra independent, cu supervizare minima;
Cunostinte elementare de marketing;
Experienta in negocierea si incheierea contractelor comerciale reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Dezvoltarea retelei de parteneri de afaceri ai firmei prin identificarea si contactarea potentialilor clienti;
- Prezentarea firmei si promovarea produselor si serviciilor oferite catre acestia;
- Intocmirea de oferte, negocierea si incheierea de contracte comerciale
- Monitorizarea derularii contractelor cu clientii si medierea rezolvarii diferitelor probleme legate de acestea;
- Mentinerea unor relatii de colaborare excelente cu partenerii de afaceri in scopul fidelizarii acestora;

Descrierea companiei

Anays Express
firma nou infiintata

Firma ofera servicii de curatenie specializata.
Are ca scop expansiunea rapida pe piata si promovarea serviciilor ecologice si economice, mult superioare celor clasice.

Expirat
agent contractari  -  anays express