Publicat 04 Aug 2020 | Reactualizat 19 Aug 2020 | Expiră 20 Aug 2020

Agent / Consultant Vanzari Auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Firma SC Nicodem SRL este in cautare de noi colegi pentru pozitia de Reprezentant / Consultant / Agent Vanzari.

- permis categoria B
- experienta in domeniu vanzari, constituie un avantaj
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare
- cunostinte avansate de PC
- cunostinte avansate in domeniul auto
- responsabilitate, optimism si orientare spre rezultate
-Limba engleza avansat ( scris + vorbit)

Descrierea jobului

Atributiuni:

- preluarea comenzilor si dezvoltarea bazei de clienti
- promovare
- prezentare ( test drive)
- intocmire documentatie in vederea finantarii
- negociere si comercializare conform politicii companiei
- monitorizarea delurarii procedeului de vanzare

Beneficii:

- pachet salarial avantajos ( 3000-8000 Ron )
- transport gratuit pe raza orasului - Slatina
- prime de sarbatori
- tichete de masa
- mediu de lucru placut
Oportunitate de incadrare intr-o companie stabila pe piata muncii,

Societatea comerciala SC NICODEM SRL a fost înfiintata în anul 2006 fiind organizata ca o societate cu raspundere limitata, obiectul de activitate al firmei fiind vânzarea autoturismelor second hand, precum si activitatea de transport auto.Societatea se aprovizioneaza cu marfuri, în principal, de la firme de leasing precum si din Uniunea Europeana, iar pietele de desfacere sunt in toate judetele tarii.

Expirat
Agent / Consultant Vanzari Auto  -  Nicodem S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles