Gratis

Agent/Consultant turism cu experienta anterioara TURISM

SINDI TOUR
2 poziții

Candidatul Ideal

- EXPERIENȚA RELEVANTĂ într-o agenție de turism;

- Absolvent de facultate cu licență;
- Cunoașterea unei limbi străine nivel conversație;
- Abilități foarte bune operare calculator;
- Cunoașterea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, etc);
-Persoană serioasă, ordonată, muncitoare, cu inițiativă;
- Cunostinte generale de turism, destinatii/ produse;
- O atitudine proactiva, deschisa, comunicativa,empatica, dornica de dezvoltarea personala;
- Ablitati de comunicare, planificare si negociere;
- Disponibilitate pentru munca in echipa;
- Capacitatate decizionala.

Descrierea jobului

Ce oferim: ✅️salariu motivant; ✅️bonuri de masă; ✅️ servicii și facilități medicale gratuite; ✅️contract de muncă perioadă nedeterminată; ✅️un loc de muncă stabil, într-o companie de încredere; ✅️ program lucru 8h/zi de luni pana vineri; ✅️posibilitatea de dezvoltare profesională și de construire a unei cariere în domeniul travel.

Postul presupune:
-Procesarea rezervărilor efectuate online/offline, pe email sau telefonic;
- Urmarire acuratețe date și comenzi backend site;
- Intocmirea și prezentarea ofertelor;
- Facturarea rezervărilor și introducerea acestora în sistem precum și urmărirea datelor introduse;
- Promovarea ofertelor pe grupurile de profil.

SINDI TOUR este agenția sindicatului învățământ USLIP IAȘI, înființată în 2008, care se ocupă predominant de vacanțe în România, însă oferă și bilete de avion și vacanțe externe. Piața agenției este în proporție de 90% domeniul bugetar (învățământ, sănătate, finanțe, administrație publică) MAI, MAPN.

Suntem un colectiv tânăr, motivat, cu inițiativă și multă plăcere pentru munca pe care o prestăm! Dacă te regăsești în aceste cuvinte, te așteptăm în echipa noastră.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024