Publicat 13 Ian 2006 | Reactualizat 13 Feb 2006 | Expiră 13 Feb 2006

agent(consultant)asigurari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-varsta-25-40 ani;prezenta placuta,tinuta aranjata,dinamic,comunicativ,optimist,volubil,sociabil,spirit de echipa,ambitios,deschis;

Descrierea jobului

-dezvoltarea unui portofoliu de clienti persoane fizice sau juridice prinsistemul oferit de societate si prin forte proprii;
-administrarea portofoliului prin desfasurarea unui service permanent pentru clienti si dezvoltarea continua a colaborarii cu acestia;
-participarea la activitati de training pe domenii;
-obtinerea unor venituri atractive si motivante;
-posibilitati de avansare in cariera atat prin dezvoltarea portofoliului propriu de clienti, cat si prin formarea unei echipe proprii de agenti;
-climat de lucru dinamic,modern,motivator;

-societate de asigurari generale cu dezvoltare nationala cu oferta in diverse domenii ;

Expirat
agent(consultant)asigurari  -  companie asigurari generale