Publicat 30 Sep 2008 | Reactualizat 29 Oct 2008 | Expiră 31 Oct 2008

Agent Comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- permis de conducere cat B (minim 1 an experienta)
- experienta de minim 3 ani in domeniu vanzarilor de materiale de constructii
- persoana sociabila si convingatoare, insistenta si hotarata, punctuala si ordonata
- student in anii terminali sau absolventi
- cunostinte medii de calculator (MS Office)
- cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

- cautarea potentialilor clienti
- intalnirea cu potentiali clienti
- prezentarea firmei si a produselor ei
- crearea unui portofoliu de clienti
- realizarea de rapoarte
Oferim salariu motivant + comision din vanzari

Expert one construct , firma cu capital integral privat are ca obiect de activitate comertul cu materiale de constructii si instalatii electrice, si de asemenea, constructia de cladiri si lucrari de geniu. Prin intermediul acestui magazin on-line, venim în întâmpinarea clientilor nostri cu o gama variata de produse din aceste domenii, gama care include mii de repere, oferta fiind în continua crestere.

Expirat
Agent Comercial  -  EXPERT ONE Construct SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles