Publicat 11 Aug 2008 | Reactualizat 09 Sep 2008 | Expiră 11 Sep 2008

Agent Comercial

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta in domeniul vanzarilor
bune abilitati de comunicare si negociere
persoane energice, amibitioase,comunicatice,cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire

Descrierea jobului

comercializare consumabile imprimanta
merchantizarea produselor conform standardelor firmei
dezvolta portofoliul de clienti
prezentarea si promovarea produselor
raportare catre conducerea executiva

Descrierea companiei

Road Regeneration
Totul pentru imprimanta ta!
SC Road Regeneration S.R.L. va pune la dispozitie o gama variata de consumabile originale si compatibile , precum si toner, cerneala, pentru imprimante inkjet si laserjet, foto-copiatoare,fax-uri, etc.

Expirat
Agent Comercial  -  SC Road Regeneration S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles