Publicat 07 Aug 2008 | Expiră 07 Sep 2008

AGENT COMERCIAL

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate
Persoana dinamica si orientata spre atingerea obiectivelor propuse
Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala
Excelente abilitati de negociere
Experienta in vanzarea materialelor de constructii de minim 2 ani
Experienta in intocmirea de rapoarte de activitate zilnice/saptamanale/lunare
Disponibilitate pentru deplasari frecvente in zona de responsabilitate
Domiciliul in unul din orasele : Bacau‚ Galati‚ Suceava‚ Iasi
Posesor de permis de conducere categoria B
Cunostinte de operare PC – pachet Office
Cunoasterea pietei materialelor metalurgice poate constitui un avantaj determinant

Descrierea jobului

Reprezinta interesele comerciale ale companiei si partenerilor in zona de vanzari arondata ;
Mentine relatiile cu clientii existenti, prospecteaza piata si extinde portofoliul de clienti in zona alocata;
Realizeaza prezentari ale produselor şi serviciilor companiei oferind informaţii tehnice;
Negociaza termene si conditii contractuale in conformitate cu politica societatii;
Atinge target-ul stabilit si asumat pentru propria activitate;
Intocmeste rapoarte de activitate si statistici periodice referitoare la activitatea de vanzari proprie;
Participa la evenimente in domeniu pentru stabilirea de noi contacte;
Analizeaza si prelucreaza cererile de oferta si raspunde prompt si adecvat acestora;
Participa la cursuri de pregătire şi specializare periodice ale companiei.
Pachet salarial corelat cu performantele obtinute
Oportunitatea de a face parte dintr-o companie reprezentativa la nivel national, cu o echipa tanara, dinamica si cu un ritm accelerat de dezvoltare;
Suport in activitate si cursuri de perfectionare;
Sustinere in dezvoltarea si consolidarea carierei alaturi de noi.
Autoturism, Telefon mobil, PalmTop

Descrierea companiei

Importator si distribuitor de produse metalurgice

Expirat
AGENT COMERCIAL  -  SC MELINDA IMPEX STEEL SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles