Publicat 28 Iul 2008 | Expiră 28 Aug 2008

Agent comercial

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta de minim 1 an intr-un post similar din vanzari;
capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

stabileste si participa la intalnirile cu clientii si/sau cu furnizorii;
intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor;
redacteaza rapoartele si procesele-verbale dupa intalniri;
raspunde pentru calitatea aprovizionarii clientilor;
raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti si de transmiterea documentelor de vanzare;

SC Koliba srl este firma fiica a societatii Koliba a.s. din Slovacia. SC KOLIBA SRL se ocupa cu comercializarea produselor lactate produse de firma mama.
Principalele produse care le produce aceasta firma sunt: Branzeturi, cascavaluri, unt, crema de unt, lapte UHT, etc.

Expirat
Agent comercial  -  SC KOLIBA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles