Publicat 26 Iun 2008 | Reactualizat 24 Iul 2008 | Expiră 27 Iul 2008

AGENT COMERCIAL - PENTRU SALOANELE DE COAFOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii / superioare
- experienta in vanzari, cunoastelea saloanelor de coafor
- permis de conducere cat. B
- bune abilitati de comunicare, negociere, vanzare
- persoana dinamica, orientata spre rezultate

Descrierea jobului

- mentine relatia cu clientii existenti
- dezvolta portofoliu de clienti
- prezinta si comercializeaza produse Londa
- incaseaza contravaloarea facturilor emise pe baza comenzilor
- masina de servici
- telefon
-palm
- bonusuri in functie de performanta
- asigurare medicala

Companie regionala partener al L\'Oreal, Johnson Wax, Glaxo Smith-Kline, Kandia-Excelent, Rostar, Londa Profesional, MIB, Parmalat, Nestle Vending.

Expirat
AGENT COMERCIAL - PENTRU SALOANELE DE COAFOR  -  SC C&S Distribution SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles