Publicat 27 Oct 2008 | Reactualizat 25 Nov 2008 | Expiră 27 Nov 2008

Agent Comercial Extern

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Doriti sa va integrati intr-o echipa dinamica in plina expansiune?
Aveti formare tehnica si/sau comerciala cu o experienta de minim 3 ani in domeniu, sunteti curios si autonom?

Descrierea jobului

In cadrul companiei, veti avea responsabilitatea de a crea si a dezvolta un portofoliu de clienti din domeniul plasturgiei si aschierii.Cunostinte medii de limba franceza.
Salariul ramane de definit. Supliment, prime in functie de rezultate, masina, telefon, masa + cazarea asigurata in timpul deplasarilor.

Depuneti candidatura dumneavostra la LYPSIS – Mosnita Noua, Nr.502, Jud.Timis– ROMANIA
Tel: 0256 393 251 Fax: 0256 393 252 ;
Email: dambra.julien@lypsis.fr

Lypsis, lider francez (Grup format din 160 de salariati, 15 puncte de vanzare) in distributia de articole si consumabile industriale, specializate pe plasturgie, scule aschietoare si metrologie.

Expirat
Agent Comercial Extern  -  LYPSIS