Publicat 16 Mai 2008 | Reactualizat 14 Iun 2008 | Expiră 16 Iun 2008

AGENT COMERCIAL (de rezerva) si MERCHANDISER

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare sau medii.
Serios, ambitios, orientat spre performanta.
Cu abilitati de comunicare si negociere, optimist.
Posesor carnet de conducere categoria B (fara evenimente rutiere).

Descrierea jobului

- administreaza portofoliul de clientii existenti ai firmei din zona aferenta, dezvolta relatia cu acestia precum si noi relatii comerciale;
- promoveaza produsele si serviciile companiei;
- preluare de comenzi si incasari;
- se ofera un pachet salarial atractiv raportat la realizari (salariu fix + comision);
-masina si telefon de serviciu.
Asteptam aplicatiile celor care accepta provocarea de a promova si a vinde produsele companiei in conformitate cu standardele si politicile noastre; sa gestioneze, dar si sa dezvolte un portofoliu de clienti, sa stabileasca un parteneriat si sa mentina o relatie de inalt profesionalism cu toti clientii firmei noastre.

Descrierea companiei

Ditribuitor local al unor marci de renume:
CALSROM, SANTAL, CHIO, ELITE si LAVAZZA, RED BULL, RECAS, FACOS.
Informatii suplimentare la tel. 0752/077.111

Expirat
AGENT COMERCIAL (de rezerva) si MERCHANDISER  -  SC ASICO TRANS SRL SUCEAVA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles