Publicat 23 Sep 2008 | Expiră 24 Oct 2008

AGENT COMERCIAL - Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de minim 1 an intr-un post de Agent Comercial(Agent Vanzari);
Studii medii / superioare;
Bune capacitati de comunicare si negociere;
Orientare spre rezultate;
Responsabilitate, constinciozitate;
Capacitate de convingere,de persuasiune;
Rezistenta la stres
Fara antecedente penale.
Permis de conducere cat.B

Descrierea jobului

Vanzarea produselor societatii catre clientii alocati cu respectarea conditiilor de vanzare;
Vanzarea intregii game de produse a societatii;
Incasarea tuturor facturilor de vanzare catre clienti;
Asigurarea de conditii optime de vanzare(pozitionare,vizibilitate,accesibilitate,pret.etc.) pentru produsele societatii .
Beneficii:
masina de serviciu
abonament telefon mobil
Salariu motivant in functie de performante.

Descrierea companiei

Lider national in domeniul FMCG.

Expirat
AGENT COMERCIAL - Bucuresti  -  OVERSEAS GROUP IMPEX SRL