Publicat 28 Mar 2019 | Reactualizat 25 Apr 2019 | Expir─â 28 Apr 2019

Agent colectare debite

10 posturi
Expirat
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Departamentul nostru de call-center este in cautare de noi colegi dispusi sa ii ajute in activitatea de colectare a debitelor restante;

Job-ul nostru este pentru tine daca:

  • Iti doresti sa-ti dezvolti o cariera profesionala alaturi de o echipa tanara si profesionista;
  • Esti la inceput de drum sau pur si simplu iti doresti un venit suplimentar;
  • Vrei sa faci parte dintr-o echipa dispusa sa investeasca timp si resurse in dezvoltarea ta profesionala si personala!

Ce ne-ar placea sa descoperim la tine?
  • Abilitati dezvoltate de comunicare;
  • Skill-uri de negociere;
  • Ambitie si devotament;
  • Capacitatea de a lucra atat in echipa cat si individual;

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale?

  • Vei contacta debitorii si impreuna veti gasi solutii amiabile pentru achitarea restantelor;
  • Vei negocia termenele de plata, iar ulterior te vei asigura ca acestea sunt respectate;
  • Te vei asigura ca toate informatiile vor fi inregistrate in aplicatia de lucru;

Ce o sa iti oferim?
  • Un program de lucru full-time (8h) sau part-time(6h), de luni pana vineri;
  • Sediu modern cu o priveliste uimitoare (cladirea de birouri SkyTower, statia de metrou Aurel Vlaicu);
  • Pachet salarial complex: parte fixa lunara, bonuri de masa, bonus lunar de performanta, decontarea transportului in comun, abonament medical;
  • Training-uri, workshop-uri si petreceri periodice (pentru ca stim sa ne distram);
  • Daca esti pasionat de lectura, vei avea acces la cea mai noua si diversificata biblioteca virtuala (Bookster), iar daca iti doresti sa-ti petreci timpul liber cu prietenii, cu ajutorul parteneriatelor incheiate, beneficiezi de reduceri la sali de fitness, diferite shop-uri si cafenele ­čśŐ
Hai sa ne cunoastem si o sa te convingi ca aici este locul tau ­čśë

APS is a leading company in investment, management, and recovery of loan portfolios and real estate within Central and South-Eastern Europe. Founded in 2004, the company is headquartered in Prague, the Czech Republic. APS provides comprehensive services in distressed and performing loans portfolios investment advisory and recovery management and performs asset management. Involving more than 800 experts, it provides services in 15 European countries: Austria, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, the Czech Republic, Hungary, Luxembourg, Montenegro, Poland, Romania, Greece, Serbia, Slovakia and Slovenia. APS manages assets totaling in nominal value more than EUR 8.6 billion and provides exclusive investment advisory to five investment vehicles and recognized institutional investors. Since 2013, APS is an official partner of International Finance Corporation (IFC), member of World Bank. APS has a single shareholder, Martin Macho┼ł, APS cofounder and CEO.

Expirat
Agent colectare debite  -  Asset Portfolio Servicing Romania