Agent Call Center

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Angajam pentru unul dintre clientii nostri, multinationala in domeniul bancar, Agenti Call Center.

Te vei ocupa in special de:
  • Tratarea apelurilor telefonice si a mesajelor scrise primite de la clientii Bancii si potentialii clienti referitoare la informatii si suport privind produsele si serviciile oferite de Banca, dupa cum urmeaza:
  • Contactarea clientilor actuali si potentiali in vederea promovarii/vanzarii produselor si serviciilor bancii conform campaniilor planificate.
  • A documenta interactiunile cu clientii in sistemele specifice Call Center

Ne dorim un coechipier care sa aiba:
  • Studii economice superioare;
  • Experienta de cel putin 1 an intr-un rol ce implica servicii client, telemarketing, telesales, retentie clienti sau vanzari;
  • Interes pentru dezvoltarea profesionala in domeniul financiar-bancar;
  • Limba engleza la un nivel conversational.

Te vei bucura de:
  • Oportunitatea de a lucra in cadrul unuia dintre cele mai puternice grupuri financiare din lume
  • Salariu competitiv si tichete de masa
  • Abonament de servicii medicale la o clinica private
  • Zi libera platita cu ocazia aniversarii tale

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos