Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 15 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Agent Call Center

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa call center ENGIE Romania cauta colegi noi pentru activitatea de inbound

Ce ne dorim?

  • Sa fii responsabil, rabdator, punctual, pozitiv, curios si dornic sa inveti lucruri noi;
  • Sa ai rabdare si sa gestionezi cu usurinta conversatiile dificile;
  • Sa intelegi cat de importanta este interactiunea pe care o poti avea cu un client;
  • Sa vorbesti si sa scrii corect;
  • Sa fii proactiv;
  • Sa stii sa prioritizezi;
  • Sa folosesti cu usurinta calculatorul (word, excel, email);
  • Sa ai diploma de bacalaureat;
  • Experienta intr-un job similar iti poate oferi un avantaj.

Descrierea jobului

Ce vei avea de facut?

  • Vei prelua apelurile clientilor nostri si le vei rezolva solicitarile oferindu-le cea mai buna solutie;
  • Vei promova serviciile si produsele noastre;
  • Vei transmite email-uri catre clienti si catre colegi;
  • Vei invata sa lucrezi in SAP.
Ce oferim?
  • Un program flexibil, in intervalul 8:30 -19:00, de luni pana vineri;
  • Sanse reale de promovare;
  • Trainig si cursuri specifice activitatii;
  • Salariu fix si tichete de masa.

ENGIE Romania este unul dintre cei mai importanti actori energetici din Romania, activand in domeniul gazelor naturale si al electricitatii sub numele de marca ENGIE. Grupul de companii ENGIE Romania este format din:

- ENGIE Romania SA - furnizor de gaze naturale, electricitate şi servicii şi producător de electricitate.
- Distrigaz Sud Retele SRL - operator de distributie a gazelor naturale in sud-estul tarii; societate infiintata in martie 2008 ca urmare a separarii activitatii de comercializare de cea de distributie;
- ENGIE Servicii SRL - prestator de servicii pentru utilizarea în siguranţă a instalaţiei de gaze naturale (revizii, verificări, lucrări de întreţinere) creată în octombrie 2009.
- ENGIE Buildings Solutions - servicii de inspecţii, întreţinere şi reparaţii pentru clădiri şi spaţii industrial
- Brăila Winds SA - producător de energie eoliană
- Alizeu Eolian SRL - producător de energie eoliană
- Depomureş (primul operator privat al pieţei de înmagazinare din România)

Ne mandrim cu un portofoliu de peste 1,6 milioane de clienti şi avem peste 3.700 de angajaţi.

La nivel mondial, grupul ENGIE este unul dintre liderii mondiali din domeniul energetic, avand activitati in peste 70 de tari si aproximativ 153.000 angajati la nivel mondial.

Expirat
Agent Call Center  -  Distrigaz Sud Retele / ENGIE Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles