Publicat 30 Iun 2008 | Expiră 30 Iun 2008

Agent call center part/full time

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agent call center limba romana.
Preluarea sau initierea apelurilor telefonice.
Prezentare de oferte, promotii, realizarea de sondaje de opinie etc.
Posibilitatea de a opta pentru un program part time sau full time flexibil.

Descrierea jobului

- abilitati de comunicare;
- atitudine orientata catre client;
- cunostinte limba italiana nivel avansat(obligatoriu);
- cunostinte limba engleza nivel mediu;
- viteza de tehnoredactare.
Salariul atractiv
Bonusuri in functie de performanta.
Program flexibil

Descrierea companiei

Societate de recrutare si plasare personal.

Expirat
Agent call center part/full time  -  Andromeda Design

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles