Agent Call Center limba italiana

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 700 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CERINTE:
  • trebuie sa cunosti limba italiana la nivel avansat sau nativ
  • trebuie sa ai cunostinte de limba engleza la nivel intermediar pentru comunicarea cu restul echipei
  • candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in vanzari/callcenter si abilitati de negociere, dar nu e o conditie, daca ne arati ca ai calitati si esti dornic de a invata, te poti califica.

Descrierea jobului

Pozitia de agent de vanzari in call center presupune preluarea apelurilor din sistem, comunicarea cu clientii inregistrati pe website si apoi procesarea comenzilor pentru livrare.
Veti beneficia de training specializat pentru o buna cunoastere a produselor si a strategiei de vanzare.

Ce oferim:
-salariu fix+bonus lunar
-posibilitate de a avansa
-oportunitatea de a lucra cu o echipa si traineri minunati

Descrierea companiei

PRIME SALES SOLUTIONS

We are sales oriented and we know everything about sales in various business areas.
We know exactly what you need!
Publicat 7 oct. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos