Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 15 Iun 2019 | Expiră 16 Iun 2019

AGENT CALL CENTER INBOUND - PROIECT ENEL (PLOIESTI)

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca te regasesti in descrierea de mai jos si vrei sa profiti de ocazia de a face parte dintr-o echipa dinamica vino sa ne cunoastem!

Ce ne-ar bucura :
· Sa-ti placa sa lucrezi cu oamenii, sa ai capacitate de analiza si sinteza in asa fel incati sa le poti oferi solutii optime
· Sa stii cum sa folosesti un calculator, pentru ca o sa lucrezi cu programe specifice
· Sa vorbesti corect romaneste, fara sa uiti de regulile de gramatica
· Sa ai atitudine pozitiva, orientare catre client
· Sa ai rabdare (uneori poate e nevoie sa explici o data, de doua ori, de trei ori…)
· Sa vrei sa inveti lucruri noi si interesante

Descrierea jobului

Ce vei face:
Echipa de call center inbound se ocupa de gestionarea apelurilor primite.

  • Vei prelua apelurile de la clienti
  • Vei verifica informatiile in sisteme specifice
  • Vei formula raspunsurile si vei comunica informatiile de care au nevoie .

Ce vei primi:
  • Pregatire si suport, adica training platit din prima zi,
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata,
  • Salariu fix+tichete de masa+bonusuri+decont transport,
  • Program de lucru de luni pana vineri,
  • Sansa de a creste impreuna,
  • Colegi simpatici si de gasca, locatie accesibila situata langa Facultatea de Petrol si Gaze.

Advalia Services Srl este filiala romaneasca a unuia din cele mai importante grupuri internationale de BPO (Business Process outsourcing).

Advalia Services este o societate nou infiintata dar, deja furnizoare de servicii de contact center si back office pentru cele mai importante companii din Romania precum si pentru o cunoscuta firma de pariuri sportive din Italia. Advalia, vine in completarea activităților de contact center tradiționale, dezvoltand o serie de soluții tehnologice inovatoare, cu scopul de a îmbunătăți experiența clienților și de a creste oportunitățile de vânzare si retention.

Expirat
AGENT CALL CENTER INBOUND - PROIECT ENEL (PLOIESTI)  -  Advalia Services SRL