Agent Call Center - Customer Support

KOFF DISTRIBUTION S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Are o atitudine pozitivă și dorința continuă de a învăța
- Este o persoană proactivă și vine cu idei si soluții pentru clienții noștri
- Vorbește limba engleză la nivel mediu-avansat
- Este o persoană dinamică și eficientă, are bune aptitudini de comunicare
- Este un om responsabil, serios, pozitiv, se adaptează ușor
- Deține o atenție sporită la detalii și are capacitatea de a-și însuși rapid produsele și serviciile oferite de compania noastră
- Cunoștințe minime de operare a unui PC

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Contactarea telefonică a clienților în vederea informării cu privire la produsele și ofertele companiei
- Promovarea produselor /serviciilor în conformitate cu cerințele companiei
- Gestionarea și soluționarea cererilor primite de la clienți
- Păstrarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții

Constituie un avantaj:
- Experiența anterioară în zona de vanzari / call center / telesales
- Cursurile sau certificările obținute în domeniu
- O altă limbă străină în afară de limba engleză

Ce oferim:
- Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță
- Acces la un mediu de lucru prietenos și profesionist
- Posibilitate de avansare rapidă în cadrul companiei
- Șansa de a te dezvolta profesional in domeniul vanzarilor

Cu peste 5 ani experienta, Koff.ro este importator si distribuitor in domeniul accesoriilor pentru telefoane, accesoriilor sport si a mini gadgeturilor. Oferta noastra se adreseaza doar companiilor din segmentul de retail - magazine online, sub distribuitori, etc., specialitatea noastra fiind vanzarile en-gros. Avem un stoc de peste 10.000 de produse și peste 2.500 de parteneri la nivel național și internațional.

Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 19 Oct. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.