Publicat 26 Feb 2021 | Expiră 29 Mar 2021

Agent Call-Center în domeniul bancar cu limba IT&EN&RO

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești fluent în limba italiană, și ești în căutare de un loc de muncă care să îți ofere posibilitatea de a-ți utiliza cunoștințele tale lingvistice?
Alătură-te echipei noastre chiar acum!

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale:
Configurări și setări pe POS-URI
Furnizarea de informații și/sau suport
Sistemul tiketing de monitorizare si gestire help-desk

Cerințe:
Diploma de Bac.
Limba italiană și română la nivel avansat
Cunoștințe avansate ale pachetului Office
Disponibilitatea de a lucra în ture și sfârșit de săptămână.
Experiență în call-center.
Flexibilitate.

Pachet atractiv de beneficii:
Bonus anual pentru performanță.
Spor pentru orele suplimentare
Spor pentru tura de noapte și weekend
Tichete de masă
Decontarea transportului pentru tura de noapte
24 de ore libere plătite pe an
Abonament de asigurare medicală garantat
Platforma benefit online
Voucher pentru transport
Salariu motivant!

Suntem în căutare de noi colegi cu experiență în call-center,pentru o multinațională cu sediul în București.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent Call-Center în domeniul bancar cu limba IT&EN&RO  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles