Gratis

Agent/ Broker imobiliar - Salariu fix + comision

Class Imobiliare Concept S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta in vanzari si/sau in domeniul imobiliar
- Bune abilitati de negociere si comunicare
- Cunoştinţe operare PC
- Posesor permis conducere categoria B si detinerea unei masini personale pentru activitatea de teren (conditie obligatorie).

Daca esti un agent dornic de afirmare si te-ai saturat sa lucrezi pe comisioane mici si sa fii ingradit de politica agentiei, te asteptam in echipa noastra!

Daca esti curios de a lucra in piata imobiliara si de a câștiga sume consistente de bani, vrem sa te ajutam sa realizezi asta!

Descrierea jobului

Salut,
Class Concept Imobiliare recruteaza agenti imobiliari. Agentia noastra vine cu o filosofie noua si propune ideea de Business in Bussiness. Dorim sa oferim agentilor cu experienta pe piata imobiliara din Cluj sau tinerilor dornici de succes , oportunitatea de afirmare si libertatea de a-si pune propria amprenta asupra business-ului!
Agentii nostri incaseaza lunar sume care depasesc 1000 euro, lunar.

Beneficiile jobului:
- Castiguri financiare mult peste medie.
- Comision foarte avantajos comparativ cu concurenta, metoda de salarizare la alegerea candidatului, care poate fi:
  • Salariu fix + Comision
  • Doar comision, mult mai mare procentual ca valoare.
- Suport total in negocierea ofertelor si pregatirea actelor notariale.
- Oportunitate de afirmare in cadrul agentiei.
- Echipa motivata, proactiva, cu dorinta de dezvoltare.
- Mediu de lucru placuta, avand unul din cele mai moderne birouri din Cluj-Napoca.
- Suport tehnic, juridic si financiar in permanenta.
- Sesiuni saptamanale de training.
- Telefon de serviciu.

Noi punem accentul pe calitatea si eficienta serviciilor noastre , iar ca obiectiv principal avem satisfacerea pe deplin a nevoilor clientilor nostri . Dorim in principal sa oferim acestora incredere in serviciile noastre , iar de asemenea venim intotdeauna cu cele mai corecte informatii despre proprietatile noastre.Suntem in acest domeniu de peste 5 ani de zile si nu ne gandim sa ne oprim aici. Suntem un grup tanar si dinamic care profeseaza din placere dar ghidati intotdeauna de profesionalism si standarde etice.

Cautam intotdeauna sa auzim la finalul unei tranzactii acel "Multumesc" din partea clientilor si sa ne remarcam prin bun simt si angajament in raport cu acestia.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024