Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

Agent (Broker) Imobiliar colaborator

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- PERSOANA CU MINIM UN AN EXPERIENTA IN DOMENIUL IMOBILIAR (CV-URILE CARE NU INDEPLINESC ACEASTA CONDITIE NU VOR FI LUATE IN CONSIDERARE!)
- Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat;
- Deschidere către lucrul în echipă;
- Persoană adaptabilă, perseverentă, organizată;
- Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română;
- Bune abilităţi de negociere;
- Deprinderi de managementul timpului;
- Experienţa în domeniul vânzărilor ( broker vanzari ) - cursurile de specialitate reprezinta un avantaj;
- Cunoştinţe operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
- Cunoştinţe limba engleză – constituie un avantaj;
- Permis de conducere: obligatoriu cat B;
- Disponibilitatea de a lucra atât la birou cât şi pe teren;
- Ţinută şi aspect profesional îngrijit.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Responsabilităţi
- Program de lucru: flexibil;
- Promovarea serviciilor companiei;
- Promovarea imaginii companiei;
- Crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
- Preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere;
- Consilierea şi reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare sau închiriere;
- Consultanţă imobiliară, asistenţă şi negociere în cadrul tranzacţiilor imobiliare.

Beneficii - Oferta (bonusuri, beneficii):

- Comision substantial din vanzari şi bonus de performanţă - se discută la interviu;
- Maşina pe durata orelor de program, telefon de serviciu;
- Condiţii optime pentru desfăşurarea activităţii;

Suntem Eastern Corporate, compania imobiliară cu experienta de zece ani pe piaţa de profil din Brasov. Dinamica sectorului în care activăm ne-a obligat să fim proactivi şi multidimensionali, drept urmare am fost mereu înaintea trendului şi suntem convinşi că vom perpetua acest lucru şi în viitor. Promovăm principiile unei pieţe imobiliare ideale, bazată pe norme de conduită şi înaltă ţinută morală, profesionalism şi etică în afaceri. Ce vă oferim?
Servicii specifice domeniului imobiliar: intermediere, reprezentare, promovare şi negociere.
Servicii complementare: asistenţă juridică şi financiar-bancară.
Servicii suplimentare: informare şi evaluare.
Respectul faţă de muncă şi faţă de partenerii noştri, devotamentul şi seriozitatea ne-au propulsat rapid în topul agenţiilor imobiliare din Brasov. Secretul nostru?
Suntem uniţi, suntem o echipă în adevăratul sens al cuvântului şi împărtăşim aceleaşi valori profesionale şi personale.Împreună suntem Eastern Corporate Imobiliare!
Credem în relaţii de câştig-câştig!

Expirat
Agent (Broker) Imobiliar colaborator  -  EASTERN CORPORATE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles