Publicat 11 Apr 2008 | Expiră 11 Apr 2008

agent asigurari

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Preferam agenti cu portofoliul format, dar nu excludem agentii cu un potential de formare a unei clientele.

Descrierea jobului

Ofer loc de munca in domeniul asigurarilor, pe pozitia de agent asigurari. Asigurari de bunuri, non-viata. Gama de produse include asigurari RCA, CASCO, asigurari de malpraxis, de imobile, de calatorie, medicale, de marfuri si multe altele. Comisioane atractive, mai mari decat media.

Pozitia este in colaborare cu o companie multinationala, lider de piata.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

agent asigurari  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles